Reklama

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem i bezpośrednim pożyczkodawcą. Pożyczek udzielamy od 2013 roku. W tym czasie rozpatrzyliśmy setki tysięcy wniosków o udzielenie pożyczki. Produkty są czytelne z góry określonymi stałymi kosztami bez żadnych ukrytych opłat. Codziennie internauci odwiedzają stronę szybka-moneta.pl, która jest naszym głównym kanałem sprzedaży.

Dbamy o jakość i zadowolenie klientów, dlatego nie wysyłamy reklam bez zgody marketingowej w "hurtowych" ilościach. Reklamodawcom proponujemy wydzielone miejsce w postaci baneru graficznego na stronie głównej z adresem URL podanym przez reklamodawcę. Miejsce na reklamę jest czytelnie oznaczone słowem "REKLAMA".

Banery są wyświetlane naprzemiennie w okresie miesięcznym (30 dni). Maksymalna ilość różnych banerów w tym samym czasie to 3 kreacje. Dzięki temu zapewniamy odpowiednią widoczność. Jest możliwość wykupienia powierzchni na wyłączność.

Format banera zbliżony do 1000x200px (proporcja 5:1) w plikach JPG, PNG lub GIF. W razie problemów nasz grafik przygotuje wymagany format z dostarczonych przez reklamodawcę materiałów. W widoku mobilnym baner jest automatycznie skalowany do odpowiedniej rozdzielczości.

Za wykupioną reklamę wystawiamy faktury VAT.

Zainteresowanych umieszczeniem banera prosimy o kontakt na adres reklama@szybka-moneta.pl